Νερά και Ποτά για τους Πυροσβέστες μας! Παραδώσαμε εχθες στην Πυροσβεστική Ευβοίας: 1000 νερά, 500 ισοτονικά, 400 snacks!!! Ευχαριστούμε #efood!!! Ευχαριστούμε την Στέλλα για την παράδοση εκ μέρους μας Κοινοποιήστε:FacebookLinkedInEmailΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση... Σχετικά Πλοήγηση άρθρων Παραδόθηκαν 350 Burgers, 350 πατάτες, 300 αναψυκτικά μέσω του ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΤΗΣ HELPHELLAS στους Πυροσβέστες στην Εύβοια με υποστηριξη του efoodΗ ΟΕΔΔ (Ομάδα «Εκάλη») ευχαριστεί θερμά την Humanity Greece για τη προσφορά της σε νερά, αναψυκτικά και ξηρά τροφή