ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 3Β αντιπυρικης περιόδου 2024.Ελεγχος ετοιμότητας από αξιωματικούς του 8ου Π.Σ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 3Β ΠΥΡΟΦΥΛΑΚΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΣΤΑΛΙΑΤΟΥ Κοινοποιήστε:FacebookLinkedInEmailΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση... Σχετικά
Πυροσβεστικό Σώμα Εθελοντών Ν. Βουτζά -Προβαλίνθου συμμετείχε στον 5ο Ποδηλατικό Γύρο Δήμου Μαραθώνα με 2 οχήματα (ΒΟΥΤΖΑΣ 01, ΒΟΥΤΖΑΣ 02), ένα ATV (ΒΟΥΤΖΑΣ 20) καθώς και 16 Εθελοντές στο σύνολο. Πυροσβεστικό Σώμα Εθελοντών Ν. Βουτζά -Προβαλίνθου ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Χθες Κυριακή (19/05) συμμετείχαμε στον 5ο Ποδηλατικό Γύρο Δήμου Μαραθώνα. Το ΠΥ.Σ.ΕΘ. συμμετείχε… Κοινοποιήστε:FacebookLinkedInEmailΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση...
Eτήσιο μνημόσυνο του Δαμιανόγλου Κυριάκου +++ Ανακοινώνουμε εκ μέρους της οικογένειας πως το ετήσιο μνημόσυνο του γιού και αδερφού Δαμιανόγλου Κυριάκου ,θα πραγματοποιηθεί στον Ιερό… Κοινοποιήστε:FacebookLinkedInEmailΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση...
ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ. Με περισσότερες από 1.000 συμμετοχές οι δημότες έτρεξαν ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Εθελοντική Διασωστική Ομάδα Προτέκτα Ιλίου Σήμερα Κυριακή 7/4/2024 μικροί, μεγάλοι, γονείς, παππούδες και γιαγιάδες έδωσαν και πήραν μια νέα… Κοινοποιήστε:FacebookLinkedInEmailΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση...