ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΠΑΥ ΥΜΗΤΤΟΣ
Στιγμιότυπα από τις εθελοντικές δράσεις που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή σε Αργυρούπολη, Καισαριανή και Αγία Παρασκευή στο πλαίσιο της εθελοντικής εκστρατείας Let’s do it Greece με καθαρισμούς του Υμηττού, πότισμα των αναδασώσεων, δημιουργία βοτανόκηπων, συντήρηση των μονοπατιών και δράσεις περιβαλλοντικής ενημέρωσης των μικρών μας φίλων.
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/435699936_848149014012254_8349830437285469061_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/436203282_18250270801220431_1399816638724640419_n-2.jpg?resize=640%2C800&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437365403_10220180485342573_927441355059256278_n-1.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437516497_848147714012384_5304502815220042557_n.jpg?resize=600%2C400&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437521837_848148400678982_6529273347089021497_n.jpg?resize=600%2C600&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437529053_848148647345624_1066055052450693502_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437529760_848150074012148_9093504264369149944_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437533866_848148877345601_8623108465813530311_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437561935_745530097721885_3381180059737446251_n-1.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437659793_848149417345547_8986897676136167437_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437706600_848148750678947_7167591022713792791_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/437724555_848150054012150_4310193637558005743_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/438077890_848148210679001_476038716016967382_n.jpg?resize=600%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/438099915_848148774012278_7410873793082487896_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.hellenicmediagroup.com/wp-content/uploads/2024/04/438100378_848149060678916_1032610989598930794_n.jpg?resize=600%2C399&ssl=1)
Ένα μεγάλο ευχαριστούμε σε όλους τους συλλόγους και τους φορείς για την εξαιρετική συνεργασία!
Μπράβο για την υπέροχη δράση που έχει ως στόχο ένα καλύτερο περιβάλλον και αύριο για όλους μας!