Ειδική Ομάδα Αλληλεγγύης-Εθελοντική Διασωστική Ομάδα. Μας επισκέφθηκε ο Ανθυποπυραγός κ. Νίκος Δαμασκόπουλος, εκπρόσωπος του 7ου Πυροσβεστικού Σταθμού Αθηνών και μας παρουσίασε θέματα Πυροπροστασίας, Πυρασφάλειας,Ειδική Ομάδα Αλληλεγγύης-Εθελοντική Διασωστική Ομάδα
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Ειδική Ομάδα Αλληλεγγύης-Εθελοντική Διασωστική Ομάδα. Στα πλαίσια της προετοιμασίας μας, λόγω έναρξης της αντιπυρικής περιόδοδου 2024, φιλοξενήσαμε στην…